Kavi Bilişim
Dış Kaynak Hizmetleri
Dış Kaynak Hizmetleri

Teknolojinin hızla geliştiği bir dönemi yaşıyoruz. Varolan yazılımlarımız şuan ihtiyacımızı karşılıyor olabilir ancak 3 ay sonra yeni ihtiyaçlar doğmayacağının garantisi yok. Kurum içindeki varolan yazılım ekiplerinin yeni bir teknolojiye adapte olması ayrı bir süreç, adapte olunan yeni teknoloji ile yeni bir ürün geliştirmek ise bambaşka.

Eğitim ve geliştirme maliyetlerinizin arttığı yada bu maliyeti ön göremediğiniz durumlarda KAVİ olarak size dış kaynak (out-source) hizmetimiz ile uzmanlığımızı sunuyoruz.

Geliştirme yada yönetim açısından emin olamadığınız yazılım projelerinde bırakın uzman ekiplerimizle size destek olalım, maliyetinizi azaltalım, riski ortadan kaldıralım!

Agile yada waterfall proje yönetim metodolojileriyle yazılım ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümler veya kendi yazılım ekiplerinize dışarıdan uzman yazılım desteği sağlıyoruz.

Belirlenmiş bilgi teknolojileri ihtiyaçlarınıza SLA bazlı çözümler veya kaynak ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ve yetkin dış kaynak (out-source) sağlıyoruz.

Yeni projelerinizde deneyimli ve uzman kaynaklarımızla uçtan uca yazılım, danışmanlık yada proje yönetimi hizmeti sunuyoruz.

IOS ve / veya android tabanlı projeleriniz için uzman dış kaynak yazılım desteği sağlıyoruz.

BT alanındaki herhangi bir projeniz hakkında bizi arayın, konuşalım. İddia ediyoruz, KAVİ'nin her zaman size önereceği birşeyler vardır ve desteğimiz ürün yada hizmetinize değer katar.

 beni ara

Dış Kaynak Hizmetleri konusunda sizinle temasa geçmemizi istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun;

hizmetlerimiz

  • Dış Kaynak Hizmetleri
  • Kurumsal Yazılım Hizmetleri
  • Entegrasyon Çözümleri
  • Mobil Uygulamalar
 

son bloglar

Front-end developer arıyoruz!
28 2016
Kurumlar için Mail
15 2016
Tüm Bloglar