mobil uygulamalar
mobil uygulamalar

Günümüzde bir kişide ortalama 2,6 mobil cihaz bulunmakta, artık kullanıcıların teknoloji çağından beklentisi: kolaylık ve hız. Ürün ve hizmetlerini en kolay yoldan müşterilerine ulaştırmaya çalışan kurumların mobil teknolojilere entegre olması kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi. Artık sadece internet ortamında olmak yetmiyor, mobil platformlarda da mutlaka hizmet vermeniz gerekiyor.

İşte bu noktada Kavi Bilişim 'in amacı, müşterilerinin ürün ve hizmetlerini dış ve iç müşterilerine her zaman, yer yerde, daha hızlı ve daha kolay biçimde ulaştırabilmelerine yardımcı olmak…

"IDC'nin (International Data Corporation) verilerine göre 2011 yılında 916 milyon akıllı cihaz piyasaya sürüldü. 2012 yılının sadece ikinci çeyreğinde piyasaya sürülen akıllı cihaz sayısı ise 267.3 milyon olarak kaydedildi. IDC bu sayının 2016 yılında 2 milyarın üzerine çıkmasının beklendiğini belirtiyor. Bu, önümüzdeki yıllarda daha çok insanın mobil akıllı cihazlara yöneleceğini açıkça ortaya koyuyor."
Kavi Bilişim - Mobil

Mobil uygulamalar, internet ağının olduğu her yerde kullanıcılara konum bağımsız 7 gün 24 saat çalışabilen sistemler sunar. KAVİ, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Android ve IOS işletim sistemlerinde, uçtan uca anahtar teslim projeler oluşturur.

İşimiz uygulamanın dağıtımının başlaması ile bitmez. İlerleyen zamanlarda gereken bakım ve yeni geliştirme ihtiyaçlarında da müşterilerimize en iyi hizmeti sağlarız.

Unutmayın; Bir mobil uygulama ilk yayına alındığında kararsız ve hatalı ise ilerleyen zamanlarda bu imajı değiştirmek oldukça zordur. Uygulamaya yapılan kullanıcı yorumları hiçbir zaman silinmez, kötü bir yorum uygulamanın tüm yaşam periyodu boyunca marketlerde onunla birlikte kalır. Bu açıdan doğru bir firma ve iyi bir iş ile mobil dünyaya açılmak çok önemlidir. KAVİ olarak size en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

 beni ara

Mobil Uygulamalar konusunda sizinle temasa geçmemizi istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun;

hizmetlerimiz

  • Dış Kaynak Hizmetleri
  • Kurumsal Yazılım Hizmetleri
  • Entegrasyon Çözümleri
  • Mobil Uygulamalar
 

son bloglar

Front-end developer arıyoruz!
28 2016
Kurumlar için Mail
15 2016
Tüm Bloglar