entegrasyon çözümleri
entegrasyon çözümleri

Günümüzde, sadece kurum içi çalışan uygulamalar ihtiyacı karşılayamamakta. İnternetin gelişimi ile birlikte pek çok uzak sistem ile veri paylaşımında bulunuyoruz.Ancak bunu gerçekleştirmek hem zor hem de maliyet gerektiren bir konu. Temel konu farklı sistemlerin uyum içinde çalışabilmesi ve kolay yönetilebilmesi.

Kavi Bilişim - Entegrasyon

Bunu yapabilmek için derin bir bilgi birikimi ve en önemlisi deneyim gerekmektedir. Çünkü bu ihtiyaç yanlızca bir teknolojik altyapıdan oluşmamakta, IT sektöründeki pekçok farklı uzmanlığı kapsamaktadır.

KAVİ, farklı sistemler ile uyum içerisinde çalışan ve kolay yönetilebilir entegrasyon çözümleri sunar.
Kavi Bilişim - Entegrasyon

Gelin kurum içi ve farklı kurumlar ile bilgi paylaşımlarınızı ve bilgi işlem altyapınızdaki ihtiyaç duyduğunuz entegrasyonları birlikte yapalım.

KPS, EGM, UYAP vb. devlet uygulamaları entegrasyonlarını sorunsuz bir şekilde halledelim. İhtiyacınıza uygun entegrasyon çözümünü uygulayarak bütünleşik bir bilgi sistemine sahip olabilir, entegrasyondan kaynaklanan hataları ve buna istinaden oluşan maliyetleri düşürebilirsiniz.

Entegrasyon konusunda danışmanlıktan, çözüm tasarımı ve geliştirilmesine ve çözümlerinizin kurulum ve uygulamasına geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

 beni ara

Entegrasyon Çözümleri konusunda sizinle temasa geçmemizi istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun;

hizmetlerimiz

  • Dış Kaynak Hizmetleri
  • Kurumsal Yazılım Hizmetleri
  • Entegrasyon Çözümleri
  • Mobil Uygulamalar
 

son bloglar

Front-end developer arıyoruz!
28 2016
Kurumlar için Mail
15 2016
Tüm Bloglar